0

Wędkarski Dzień Dziecka w Zebrzydowicach

Aktualności | 2018-05-30 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

W dniu 26 maja odbyły się zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach i Koło PZW Nr 68 Zebrzydowice. Zawody odbyły się w trzech grupach wiekowych : W grupie do 8 lat zwyciężyli: 1 miejsce zajęła Emilia Bromnik z wynikiem 6120 pkt. 2 miejsce zajęła Antonina Bromnik z wynikiem 4925 pkt. 3 miejsce zajął Radosław Śmieszny z wynikiem 1020 pkt W grupie od 9 do 11 lat zwyciężyli: 1 miejsce Mateusz Wałęga z wynikiem 3420 pkt. 2 miejsce zajął Piotr Chwast z wynikiem 1910 pkt. 3 miejsce zajęła Agnieszka Janik z ...... więcej

Rozegrano okręgowe zawody Młode Talenty 2018

Aktualności | 2018-05-20 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

W niedzielę dnia 20.05.2018r. na zbiorniku Tama w miejscowości Czerwionka Leszczyny rozegrano finał zawodów okręgowych w dyscyplinie spławikowej Młode Talenty 2018 zorganizowanych przez Komisję Młodzieżową przy Zarządzie Okręgu PZW w Katowicach. W tegorocznym finale uczestniczyło 72 zawodników wywodzących się z kół naszego okręgu Katowice. Zawody otworzył zastępca przewodniczącego Okręgowej Komisji Młodzieży kolega Roman Łysiak witając wszystkich zawodników. Sędzią głównym zawodów był kolega Robert Łatała. Przy ...... więcej

Zawody o Puchar Posła Krzysztofa Sitarski

Aktualności | 2018-05-20 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

W sobotę 19 maja 2018 r. na zbiorniku 007 w miejscowości Odra gospodarza koła PZW 48 Radlin rozegrano towarzyskie zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej o Puchar Posła na Sejm RP Krzysztofa Sitarski. Spotkanie z posłem w gronie wędkarzy to nie tylko rywalizacja o najwyższe trofeum, to dobra okazja wymiany poglądów i doświadczeń w najważniejszych sprawach naszego wędkarstwa. W sobotniej imprezie wędkarskiej brało udział ośmioosobowe drużyny reprezentujące sześć kół PZW naszego rejonu VI.- koła 48 Radlin, 50 Rydułtowy, 74 Niedobczyce, 62 ...... więcej

Rozegrano Drużynowe Zawody wędkarskie U-15 i U-20 rejonu VI

Aktualności | 2018-05-12 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

W niedzielę dnia 06.05.2018 na zbiorniku "Młyńszczok" w miejscowości Zebrzydowice rozegrano Drużynowe Zawody wędkarskie U-15 i U-20 rejonu VI. Zawody przeprowadzili sędzia główny Robert Łatała i sędzia sekretarz Chaber Krzysztof. W konkursie uczestniczyło 4 drużyny Kadetów i 1 drużyna Juniorów. Najlepszą drużyną kadetów która zdobyła 1 miejsce okazała się ekipa z Koła nr PZW nr 68 Zebrzydowice w składzie Alicja Jaworska , Adam Jaszczyk i Dominik Chaber, natomiast w Juniorach 1 miejsce zdobyła ekipa z Koła PZW nr 83 Boguszowice ...... więcej

Uprawnienia do startu w zawodach Młode Talenty 2018

Aktualności | 2018-05-12 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

W eliminacjach rejonowych uczestniczyło łącznie 162 osoby, prawo startu nabyło 80 zawodników. Rejon I (startowało w rejonie - 22) – prawo startu 11 osób. Rejon II (startowało w rejonie - 14) - prawo startu 7 osób. Rejon III (startowało w rejonie - 14) - prawo startu 7 osób. Rejon IV (startowało w rejonie - 9) - prawo startu 4 osoby. Rejon V (startowało w rejonie - 24) - prawo startu 12 osób. Rejon VI (startowało w rejonie - 25) - prawo startu 12 osób. Rejon VII (startowało w rejonie - 23) - prawo startu 12 ...... więcej

Rozegrano Zawody Eliminacyjne Rejonu VI Młode Talenty 2018

Aktualności | 2018-04-29 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

W niedzielę dnia 29.04.2018 o godzinie 8 na zbiorniku Erg w miejscowości Żory zostały rozegrane eliminacje rejonu VI „ Młode Talenty 2018” Organizatorem tegorocznych zawodów w dyscyplinie spławikowej było koło nr 68 Zebrzydowice. Sędzią głównym był kol. Robert Łatała. W konkursie startowało 25 kadetów, najlepsi otrzymali puchary i nagrody a pozostali nagrody pocieszenia. Tegoroczne zawody wygrał kol. Dominik Chaber z wagą 4050 gr. z koła nr 68 Zebrzydowice. Dziękujemy Firmie Superion producenta zanęt , ...... więcej

Odbyło się zebranie sprawozdawcze Koła PZW nr 31 Kuźnia Raciborska

Aktualności | 2018-01-22 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

W dniu 21.01.2018r. w świetlicy OSP w Kuźni Raciborskiej odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Członków Koła PZW nr 31 Kuźnia Raciborska. Prezes Koła kol. Piotr Klichta otworzył zgromadzenie w drugim terminie o godz. 10.00, w zebraniu uczestniczyło 23 członków Koła. W trakcie zgromadzenia wręczono odznaczenia i puchary za osiągnięcia sportowe. Srebrną Odznakę za Zasługi dla Polskiego Związku Wędkarskiego otrzymał kol. Erhard Badura, Odznakę za Zasługi w Rozwoju Wędkarstwa w Okręgu PZW w Katowicach otrzymał kol. Stefan ...... więcej

Rozegrano integracyjne zawody wędkarskie działaczy Okręgu PZW w Katowicach

Aktualności | 2017-11-13 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

W niedzielę dnia 12.11.2017r. na zaproszenie Prezesa ZO kol. Mirosława Iwańskiego spotkali się Członkowie Zarządu Okręgu PZW w Katowicach, Okręgowego sądu Koleżeńskiego i Okręgowej Komisji Rewizyjnej i zaproszeni goście dyr. biura Henryk Brylski i gł. księgowa Iwona Galus by,, rywalizować” w integracyjnych zawodach wędkarskich w dyscyplinie spławikowej. W zawodach rozegranych na rzece Pszczynka w miejscowości Brzeżce koło Pszczyny uczestniczyło 36 zawodników. Po losowaniu sektorów i stanowisk sędzia główny zawodów ...... więcej

III Bitwa Morska Ustka 29-10-2017-Koła nr 46 SGL Carbon Racibórz

Aktualności | 2017-11-13 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

To już powoli staje się tradycją… po raz kolejny prezesi Kół PZW SGL FAKRO Nowy Sącz Jerzy Jurczak oraz Koła nr 46 SGL Carbon Racibórz Piotr Ćwik umówili się na spotkanie nad Bałtykiem. Tym razem jako bazę wybrano Ośrodek Wypoczynkowy Korsarz w Darłówku, a na wyprawy wędkarskie wypływano z Ustki. W niedzielę 22 października, późnym popołudniem, cała szesnastka zgłoszonych do zawodów zawodników, po długiej podróży stawiła się w Ośrodku. Po wczesnej kolacji odbyła się odprawa, na której ...... więcej

Jubileuszu 45-Lecia Koła PZW nr 78 Jas-Mos

Aktualności | 2017-09-17 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

W sobotę 16 września 2017r. na zbiorniku licencyjnym Buków w miejscowości Buków odbyła się impreza wędkarska nawiązująca do obchodów w tym roku Jubileuszu 45 lecia Koła PZW nr 78 Jas-Mos. W zawodach w dyscyplinie spławikowej uczestniczyło łącznie 24 drużyny wywodzące się z sąsiednich kół rejonu VI oraz zaproszone drużyny z koła PZW Skoczów, koła PZW 114 Suszec, Straży Pożarnej Buków, drużyna Zarządu Okręgu PZW w Katowicach w składzie: v-ce Prezes ZO ds. organizacyjnych Janusz Olszwski, v-ce Prezes ZO ...... więcej