Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

Komunat Bardzo Ważny - Zmiana terminu szkolenia Instruktorów Szkolenia Młodzieży Wędkarskiej oraz corocznego spotkania w sprawie pracy z młodzieżą

Komunikaty | 2020-03-06 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Informujemy, że szkolenie kandydatów chcących uzyskać uprawnienia Instruktora Szkolenia Młodzieży Wędkarskiej, zakończone egzaminem odbędzie się w dniu 24.03.2020 r. w siedzibie Okręgu PZW w Katowicach przy ul. Wróblewskiego 35 o godz. 16.00.


Natomiast coroczne spotkanie, na którym omówione zostaną bieżące sprawy związane z działalnością śródroczną, konkursem Młodzieżowe Koło Roku 2020 oraz zawody okręgowe rozgrywane w bieżącym roku dla młodzieży. W planie jest również dyskusja nad problemami pojawiającymi się w kołach, zostanie zorganizowane w dniu 31.03.2020 r. w siedzibie Okręgu PZW w Katowicach przy ul. Wróblewskiego 35 o godz. 16.00.

 

W związku ze zmianą Regulaminu Amatorskiego Połowu Ryb z dnia 20.09.2019 r. pkt II ust. 8 „Dopuszcza się wędkowanie zorganizowanych grup młodzieży w wieku do 14 lat, w tym także niezrzeszonych w PZW, w trakcie szkoleń i zawodów wędkarskich pod nadzorem opiekuna posiadającego stosowne uprawnienia instruktorskie bądź inspektorskie PZW...” informujemy, że wydawane dotychczas okręgowe zezwolenia dla opiekunów młodzieży kół, tracą ważność.


Na tej podstawie, zobowiązuje się Zarządy Kół do skierowania na szkolenie i egzaminy osoby wyznaczone do pracy z młodzieżą w kole, celem uzyskania uprawnień Instruktora Szkolenia Młodzieży Wędkarskiej.

 

Komisja Młodzieżowa

 

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.