Rozegrano zawody SSR - 2019

Aktualności | 2019-08-17 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

W sobotę 10 sierpnia 2019 r. na zbiorniku ERG w miejscowości Żory odbyło się spotkanie strażników Społecznej Straży Rybackiej Rejonu VI połączone z rozegraniem zawodów wędkarskich. Organizatorem było koło PZW nr 102 Żory.

Spotkanie otworzył koordynator SSR kol. Krzysztof Zawistowski witając serdecznie wszystkich uczestników. W swoim wystąpieniu koordynator podziękował strażnikom za ich społeczny wkład w ochronie wód Okręgu PZW w Katowicach.

W tym dniu do zawodów przystąpiło 28 strażników. Po trzech godzinach wędkowania w obecności koordynatora kol. Krzysztofa Zawistowskiego sędzia główny zawodów kol. Wiesław Łach przystąpił do odczytania wyników oraz wręczania pucharów i nagród rzeczowych.

Zawody wygrał kol. Mirosław Mizia z koła 78 PZW Jas-Mos uzyskując 2730 pkt., drugie miejsce z wynikiem 2650 pkt. zajął kol. Marcin Herman z koła 126 PZW Odra, trzecie miejsc zdobył kol. Tadeusz Ślusarz z koła 78 PZW Jas-Mos. z wynikiem 2340 pkt.

Wyniki:

Zawody SSR 2019