Jubileuszowe zawody wędkarskie Koła PZW 81 Moszczenica

Aktualności | 2019-07-14 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

W sobotę 29.06.2019 r.  na zbiorniku licencyjnym Jastrzębie Dolne w Jastrzębiu-Zdroju rozegrano drużynowe zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej z okazji obchodów w tym roku Jubileuszu 45-lecia działalności Koła PZW 81 Moszczenica.

W imprezie uczestniczyło 18 drużyn wywodzących się z kół rejonu VI oraz zaproszona drużyna Zarządu Okręgu PZW w Katowicach.

W klasyfikacji drużynowej zwycięzcą zawodów została drużyna z Koła PZW nr 78 Jas-Mos II, w składzie: Piotr Gierak, Wiesław Lejk, Jerzy Suwisz.

II-miejsce zajęła drużyna koła PZW nr 102 Żory w składzie: Arkadiusz Góra, Wiesław Łach, Zenon Smolka.

III- miejsce drużyna koła PZW nr 50 Rydułtowy w składzie: Kazimierz Szarek, Leszek Świerszcz, Jan Wendelberger.

Zarząd Koła 81 Moszczenica składa serdeczne podziękowania dla drużyn uczestniczących w zawodach jubileuszowych.