Rozegrano drużynowe zawody wędkarskie U-15 rejonu VI

Aktualności | 2019-05-06 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

W niedzielę dnia 05.05.2019 r. na zbiorniku "Młyńszczok" w miejscowości Zebrzydowice rozegrano Drużynowe Zawody wędkarskie U-15  rejonu VI. Zawody przeprowadzili sędzia główny Robert Łatała i sędzia sekretarz Krzysztof Chaber.

W konkursie uczestniczyło 5 drużyn Kadetów. Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne sędzia główny po 2 godzinach zakończył zawody. Najlepszą drużyną, która zdobyła 1 miejsce okazała się ekipa z Koła nr PZW nr 68 Zebrzydowice w składzie Alicja Jaworska, Adam Jaszczyk i Dominik Chaber wygrywając swoje sektory. Wszyscy startujący otrzymali upominki a najlepsi medale i puchary.

Podziękowania jak co roku należą się organizatorowi Zarządowi koła nr 68 Zebrzydowice za zorganizowanie zawodów oraz ufundowanie słodyczy, napoi i ciepłego posiłku. Podziękowania należą się również dla sędziego głównego kol. Roberta Łatała.

wyniki:

Drużynowe Zawody wędkarskie U-15 rejonu VI