Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Rozegrano Zawody o Puchar Tadeusza Motowidło 2015

  

  

W sobotę 9 maja 2015r. na zbiorniku Odra II  nr 616 w Olzie gospodarza Koła 110 1-go Maja rozegrano zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej o Puchar Tadeusza Motowidło.

 

Wczesnym rankiem na starcie zgłosiło się 33 zawodników w tym 3 kadetów oraz koledzy wędkarze z zaproszonych kół nr: 126 Odra, 78 Jas-Mos, 111 Olza.

Pogoda w tym dniu dopisała brania były dość dobre a najczęściej łowioną rybą była płotka, leszcz ,okoń, lin , karaś.

 

Sportowa rywalizacja trwała trzy i pół  godziny, po czym sędziowie przystąpili do zważenia ryb i obliczeniu wyników.

 

Podczas nagradzania zwycięzców Prezes koła osobiście podziękował Tadeuszowi Motowidło za zaangażowanie dla naszej organizacji PZW, za wszelką pomoc w rozwiązaniu wielu problemów jakimi w ostatnich latach borykał się nasz Okręg oraz pomoc dla kół, między innymi z dzierżawami wód. Wspomniał też, że Tadeusz Motowidło zorganizował około 220 imprez wędkarskich w naszym rejonie w tym po raz ósmy gości w naszym kole.

 

W swoim wystąpieniu Pan Tadeusz Motowidło w obecności Sławomira Filipowicza podziękował organizatorom oraz wszystkim uczestnikom których łączy wędkarska pasja za udział w zawodach życząc dalszych sukcesów, złożył gratulacje dla zwycięzców, również wielkie brawa dla pozostałych wręczając najlepszym puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

 

Tegoroczne zawody wygrał kol. Andrzej Nosal z koła 110 1-go Maja, drugie miejsce zajął kol. Michał Rusztowicz z koła 111 Olza, na trzecim miejscu uplasował się kol. Andrzej Kindalski z koła 110 1-go Maja.


Wyniki:


Wyniki Puchar Tadeusza Motowidło 2015

 

Najlepsza trójka tegorocznych zawodów została zaproszona na zawody „ Najlepsi z Najlepszych 2015” pod patronatem Tadeusza Motowidło które rozegrane zostaną na zbiorniku licencyjnym Mały Gzel w miejscowości Chwałęcice gospodarza koła 74 Niedobczyce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.